JP Furniture - шаблон joomla Создание сайтов
background

TEG

Pamje nga punimet tona ne TEG

TEG

QTO

Qendra Tregtare ORTI Elbasan

QTO

Shkallet tek Xibraku

Punime shkallesh tek Xibraku Tirane

Shkallet tek Xibraku

TEG

Tirana East Gate

TEG

TEG

Tirana East Gate

TEG

EXPO EDAR

EXPO EDAR Lushnje

EXPO EDAR

QTO

Shkallet QTO Elbasan

QTO

KMY Tirane

SUPERMAKET KMY Tirane

KMY Tirane

Algida

Zyrat e Firmes Algida Tirane -Durres

Algida

Tende Xhami

Tende xhami Magazine Monkafe Lunder

Tende Xhami

Rreth nesh

Ne ju projektojme kangjella  me  kompozim  klasik dhe modern duke ju shpalosur kete art  sipas deshires neper  vite. Kompozimi I kangjellave realizohet ne menyre mjeshterore  duke u  kombinuar me  me  profilet me  te bukura te inoxit .  Projektet tona  jane me aparence reale  dhe me nje pershtatje te shkelqyer ne varesi te ambjentit  ku ata montohen.Sistemet tona jane:

60

  • Te rezistueshme ndaj deformimeve
  • Te rezistueshme ndaj gervishtjeve
  • Te rezistueshme ndaj ndryshkjes
  • Nuk kane nevoje  per mirmbajtje
  • Sistemet me te lira te kangjellave
  • Shpenzoni pak kohe per ti mirmbajtur dhe shume kohe per ti shijuar

Inox me xham

in-xham-okNje  nga ekluzivitetet  e  INOX sh.p.k  eshte ndertimi I  kangjellave te inoxit  te kombinuara me xham. Ky kombinim  arrihet  ne formen me te mire te mundshme        Lexo me shume

Inox me dru

in-dru-ok

Ne ju mundesojme nje harmonizim te perkryer te kangjellave te Inoxi-t me Dru. Ja pse ne jemi te paret ne kete fushe :
1. Ne me pare jemi kualifikuar dhe tani ju sherbejme            Lexo me shume

Parmake Inoxi

parmakParmake elegante, pamje e mahnitshme,

e bejne shtepine tuaj tamam si ne enderr.

Specifikime
Trashesi : 1.5 - 3 cm

Gjerresi : pa limit

Gjatesi : Pa limit         Lexo me shume